ارز دیجیتال Cvc

ارز دیجیتال Cvc. سیویک یک ارز دیجیتال رمزپایه یا رمزنگاری شده است. در تایم فریم هفتگی و نمای بلند مدت ارز دیجیتال سیویک با نماد cvc، را می‌توان با استفاده از یک چنگال اندروز تحلیل کرد؛ خطوط چنگال می‌توانند نقش حمایتی و مقاومتی ایفا کنند و در حال حاضر civic پس از لمس خط میانی چنگال به سمت هدف 2 دلاری پیش می‌رود و سر راه رشد خود محدوده مقاومتی 0.5.

ارز دیجیتال سیویک CVC چیست؟ ارز دیجیتال سیویک CVC چیست؟ بلاگ
ارز دیجیتال سیویک CVC چیست؟ ارز دیجیتال سیویک CVC چیست؟ بلاگ from blog.mashadexchange.ir

روند قیمت ارز دیجیتال cvc در حال حاضر و به هنگام نگارش این مقاله قیمت این رمز ارز برابر با 0.4309247 دلار است و حجم معاملات روزانه برابر با 79،157،010 دلار می باشد. حجم معاملات 24 ساعت اخیر این ارز دیجیتال نیز $ 10,353,102 بوده است. در این مطلب بر اساس اطلاعات موجود در وبسایت مرجع ارز های دیجیتال coinmarketcap.com به معرفی این پلتفرم و توکن کاربردی آن می پردازیم.

ارز دیجیتال خرید از جهان ارز (تومان) فروش به جهان ارز (تومان) قیمت به دلار;

آخرین اخبار و آموزش های مهم و کاربردی دنیای ارز دیجیتال و تحلیل تکنیکال. ارز سیویک در عمل یک توکن غیر قابل استخراج است. سیویک (cvc) یک ارز دیجیتالی مبتنی بر اتریوم است.

حجم کل بازار:1.843 تریلیون دلار.

رمزارز cvc با استاندارد توکن‌سازی erc20 و در بستر بلاکچین اتریوم ایجاد شده است. این پروژه روی هویت شخصی افراد تاکید دارد و هدف از ساخت آن مدیریت بهتر هویت های. ارز دیجیتال بیت کوین (bitcoin) نوعی پول الکترونیکی است که می‌توان با آن سفارش آنلاین انجام دهید یا خرید نمایید.

در این مطلب بر اساس اطلاعات موجود در وبسایت مرجع ارز های دیجیتال Coinmarketcap.com به معرفی این پلتفرم و توکن کاربردی آن می پردازیم.

ارزش کل بازار ارز دیجیتال civic معادل $ 230,233,925 دلار است. خرید و فروش ارز دیجیتال سیویک و سایر رمز ارز ها در ایران بایننس به همین راحتی قابل انجام بوده و علاوه بر فروش cvc شما میتوانید هزار ارز دیجیتال دیگر را نیز در صرافی ارز های دیجیتال ایران بایننس به فروش برسانید. (سیویک) civic پروژه ای مبتنی بر بلاک چین است و رمز ارز cvc توکن آن است.

ارز دیجیتال سیویک ( Civic ) یک پروتکل مبتنی بر بلاک چین است که راه حلی را برای مدیریت هویت شخصی ارائه می دهد.

سیویک با نماد cvc یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش erc20 بر بستر بلاکچین eth قرار دارد. پروتکل سیویک دارای یک توکن یا رمزارز بومی است که با نام و نماد cvc‌ در بازارهای معاملاتی ارز دیجیتال شناخته می‌شود. روند قیمت ارز دیجیتال cvc در حال حاضر و به هنگام نگارش این مقاله قیمت این رمز ارز برابر با 0.4309247 دلار است و حجم معاملات روزانه برابر با 79،157،010 دلار می باشد.

See also  ارز Free Coin

با وجود تحریم‌های گسترده، بانک مرکزی روسیه همچنان به‌دنبال ممنوع‌کردن ارزهای دیجیتال است.

سیویک یک ارز دیجیتال رمزپایه یا رمزنگاری شده است. قیمت فعلی ارز دیجیتال civic برابر با $ 0.344769 دلار است. این چیزی است که مکانیزم تأیید هویت civic را تقویت می کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published.