ارز دیجیتال Rsr. این ارز ر رتبه 268 بازار قرار دارد و ارزش کل بازار آن حدود 159,881,716 است. در ماه‌های ابتدایی، این توکن با استقبال چندانی روبه‌رو نشد و یک روند قیمتی تقریباً خنثی به خود گرفت.

RSR چیست؟ همه چیز درباره پروژه Reserve آکادمی بیتپول
RSR چیست؟ همه چیز درباره پروژه Reserve آکادمی بیتپول from bitpul.ir

ارز دیجیتال کریپتو یا cro، یکی از پرطرفداران ارزهای دیجیتالی است که می توان از آن برای سرمایه گذاری بلند مدت استفاده کرد. ارز های دیجیتال این توانایی را دارند که به طور گسترده اثربخشی پول را، در سراسر جهان ارتقا دهند. پروتکل رزرو با سه نوع token تعامل دارد:

در ابتدا ما در حال کار بر روی شبکه Ethereum Net هستیم اما در نهایت.

علاوه بر آن از rsr در پیشبرد اهداف دولتی و شکل دادن به آینده اکوسیستم رزرو رایت ( reserve rights) استفاده می‌شود. در ماه‌های ابتدایی، این توکن با استقبال چندانی روبه‌رو نشد و یک روند قیمتی تقریباً خنثی به خود گرفت. با مراجعه به صرافی دیجیتال پینگی می‌توانید اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتال رزرو رایتس کنید.

قیمت ارز دیجیتال Reserve Rights Token در مارس 2019، به 0.0033 رسید؛ اما از آن زمان تا سال 2020، قیمت ارز دیجیتال Reserve Rights نوسان زیادی نداشته و متوسط قیمت آن 0.0022 دلار بوده است.

55.75 درصد از آن در قرارداد هوشمند که با نام کیف پول آهسته (slow wallet) شناخته می‌شود. ذخایر توکن این رمزارز برای rsr 100 میلیارد توکن است که کمتر از 19 درصد آن در حال حاضر در گردش هستند. قیمت توکن رزرو رایتس (rsr) در اوایل عرضه خود در مارس سال ۲۰۱۹، حدود ۰٫۰۰۳ دلار بود.

اما نام توکن دیگر Rsr می باشد که این توکن، با توکن قبلی در ارز دیجیتال Reserve Rights کاملا متفاوت است.

ارز reserve rights (رزرو رایتس) مجموعه‌ای انعطاف‌پذیر از سکه‌های ثابت است که برای کاهش خطرهای احتمالی از طریق ایجاد تنوع و حاکمیت غیرمتمرکز طراحی شده است. Reserve rights token (rsr) قیمت زنده. ارز دیجیتال خرید از جهان ارز (تومان) فروش به جهان ارز (تومان) قیمت به دلار;

See also  Dexkit Coin

هدف اصلی این توکن ارائه مکانیزمی برای حفظ ارزش دلاری استیبل کوین شبکه، Rsv است.

نمامی این توکن ها استخراج شده اند اما بخش بسیار زیادی از آن برای موارد مختلفی بلوکه شده است. جایگاه از نظر ارزش بازار: این می تواند بر روی زنجیره خاص خود کار کند ، اما از مکان یابی بیشترین سود را می برد.

این تیم مدام در حال تقویت خود برای تحقق هدف آن‌ها یعنی تبدیل Reserve به یک کوین وسیع و پایدار است.

رزرو رایتز در may سال ۲۰۱۹ پس از یک مبادله اولیه موفقیت‌آم در سال 2020، رزرو رایتس سطح مقاومت را شکست و قیمت توکن rsr به 0.0049 دلار، تقریباً 2 برابر، رسید. ارز دیجیتال کریپتو یا cro، یکی از پرطرفداران ارزهای دیجیتالی است که می توان از آن برای سرمایه گذاری بلند مدت استفاده کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

20 − 12 =

Related News